Asü İtiraf
Asuitiraf » Komik » EFORDA HEYECANLI ANLAR :D
kategoriler
sol menü
istatistik
Online Kişi Sayısı :
Online Üye Sayısı : 0
Online Admin Sayısı : 0
Bugün Tekil Ziyaret : 40
Dün Tekil Ziyaret : 54
Toplam İtiraf Sayısı : 999
Toplam Yorum Sayısı : 11067
Toplam Tekil Ziyaret : 37381
Toplam Tıklanma : 899968
5
EFORDA HEYECANLI ANLAR :D
Dedikodu Kazanı ; 24 Ekim 2013, 23.50, Kat: Komik, Okunma: 636
Bugün öğle saatlerinde arkadaşımla Efor da buluştuk. Eforda arkadaşım ayakkabılara bakıyodu ben de telefona dalmıştım . Onun peşinden ilerliyordum . Zaten ne geldiyse bu dalgınlıktan geliyor insanın başına ) Yere bakarak yürüyorken arkadaşım sandığım bir bayanın peşinden gitmişim . Pantolon renkleri aynıydı ama suçum yok benim Gözüm ayakkabıya takıldı bende arkadaşımın ayakkabısına dikkat etmemiştim ve arkadaşım sanarak Anammm ne tatlı ayakkabıların varmış senin yerim ben bunları dedim ve ayaklar durdu ve tepki verilmedi ) O an arkadaşım olması için dua ettim ama olan oldu kafamı kaldırdığmda tanımadığım bir çift göz bana bakıyordu ) Bana mı söylediniz ? dedi utancımdan yerin dibine geçtim . kusura bakmayın valla arkadaşım sandım pantolon renk tonlarınız aynıydı çok özür dilerim dedim ama nasıl dedim bilmiyorum . Yüzüm kıpkırmızı oldu Allah tan kız sert tepki vermedi ve güldü utancımı bir nebze olsada azalttı çok şükür ) Kıvırcık saçlı , hafif iri gözlü , gülüşü ve dişleri güzel bir bayan arkadaştı . Aklımdan çıkmıyor ne o ne de düştüğüm durum ) Keşke adını sorabilseydim . Kendimi toparlayamadım o an ama şuan çok pişmanımmmmmm keşke okusa ve bana ulaşabilse ya da bir yerde karşılaşabilsemmmm :/
itirafı oyla (9) | artı: 50 - eksi : 41
« Önceki itiraf Bu itirafı şikayet et !Sonraki itiraf »
-1
thor
yalnız özrün kabahatinden büyük
-3
onaylamıcaktım ama çok uzun yazmış kıyamadım
Öyle oldu birazcık

3
thor
sende haklısın
onu bunu boşverde arkadaşın bunu okumasın baya bozulur insan yanındakinin ayakkabısına dikkat etmez mi

Yorum yap !
Giriş yapın! , Üye olun ya da tüm alanları doldurun !
Rumuz : gerekli
Cinsiyet :
E-mail : gerekli (gizli kalacak)itiraf et »
Radio »
giriş yap »
takvim
« - Nisan - 2014
PztSalÇarPer CumCmtPzr
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
facebook'ta biz
Son Yorumlar
» fotokopi. için Selami
» 2014. için baymüh
» adminlere. için Papanikolaou
» turuncuuuu. için DieAnotherDay
» turuncuuuu. için lunetta
» turuncuuuu. için STAR
» turuncuuuu. için blythe
» yorumsuz... için yuki
» ANGARALI . için gizli ritim
» ANGARALI . için asü
Online:
» 0.05 ™
Copyright © 2013 asudedi.com Her Hakkı Saklıdır itirafların tüm hakları ve sorumluluğu itiraf sahiplerine aittir. Sitemizin tasarımı, html kodları ya da itirafların kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması yazılı izinle gerçekleştirilebilir. Tasarımın, html kodların ya da itirafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunan eserler, eserin yaratıldığı andan başlayan doğal bir korumadan yararlanır. Eserin herhangi bir kuruma kayıt (tescil) ettirilmesine ya da onaylattırılmasına gerek yoktur. Bir eserin korunması için sahibinin özelliğini taşıması ve yasada sayılan eser türleri kapsamında olması gerekir. Fikir ve Sanat Eserlerinin Kayıt ve Tescili Hakkında Yönetmelik’in 5 inci maddesi gereğince zorunlu kayıt tescile tabi sinema ve müzik eserleri ile bilgisayar oyunları dışındaki eser gruplarında, eser sahipleri isteğe bağlı kayıt tescil işlemi taptırabilirler. Söz konusu işlem hak ihdas etmek amacı taşımaksızın, hak sahiplerinin haklarının ihlâl edilmemesi, hak sahipliklerinin belirlenmesinde ispat kolaylığı sağlanması amacı taşımaktadır. Sayfa dizilimi noter onaylıdır, DMCA da kayıtlıdır.
NOT: 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu kapsamında sonuçlanmış olan davalarda; 50,000 TL ile 600,000 TL arasında ağır para ve hapis cezaları verilmiştir.
Türkiye Cumhuriyeti Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nu okumak için tıklatınız.